הדפסת משי – מה זה אומר?

אחת הדרכים הידועות ביותר בעולם היא דרך המשי שהובילה מוצרי יוקרה מסין ועד בגדד. כיום הדרך הזאת אינה קיימת אך היא השאירה לנו מורשת נכבדת. דוגמא בולטת למורשת זו היא הנושא של הדפסת משי. אין אנו מדברים על הדפסת מדבקות אלא על הדפסה על מוצרים רבים.

הדפסה זו נחשבת לאיכותית במיוחד ולחזקה מאוד וככזאת יש לה השפעה גדולה על המוצרים שעליהם מדפיסים עם משי. בין היתר אפשר להדפיס על מוצרי טקסטיל, ניירות, קרטונים, מוצרים חד פעמיים ועוד. ההדפסה הזאת נחשבת לאיכותית במיוחד והיא אינה דומה בחוזקה לאף הדפסה אחרת וזהו יתרון גדול אשר לא ניתן להתעלם ממנו.

מה היתרון של הדפסות משי על פני הדפסות רגילות?

אם כן הדפסת משי היא הרבה יותר חזקה מאשר הדפסה רגילה. לא ניתן להשוות בין הדפסה של מדבקות לקסן לדוגמא ובין הדפסה של משי. מדובר על שני מוצרים שונים לגמרי וזוהי רק דוגמא אחת כיצד הדפסה של משי היא הרבה יותר חזקה מאשר הדפסה רגילה.

אם אתם מעוניינים במוצר אשר יחזיק שנים קדימה ואשר יהיה ברמת גימור שלא נראתה באמצעים אחרים אז אין ספק כי הדפסה של משי היא הפתרון הטוב ביותר בשבילכם וזהו משהו שלא נטול בספק. הדפסה של משי היא תו תקן לאיכות אם היא מבוצעת ברמה גבוהה ועל פי הסטנדרטים המחמירים ביותר.

האם כל בית דפוס יכול לבצע הדפסה של משי?

עליכם לדעת ולהבין כי הדפסת משי דורשת מומחיות אדירה ולא רק זאת אלא גם כלי עבודה ייחודים על כן ניתן לקבוע כי לא כל בית דפוס יכול לבצע הדפסת משי ואם אתם מעוניינים בהדפסה כזאת כדאי לכם לברר האם לבית הדפוס שאליו פניתם יש את הכלים לבצע את ההדפסה הזאת. הדפסה על משי אינה דומה להדפסה על מדבקות לדוגמא והיא נעשית ברמה הרבה יותר גבוהה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה נאותה וחכמה.

כאשר אתם פונים אל בית הדפוס ובכדי להיות בטוחים כי הוא אכן יכול לבצע הדפסה ההמלצה שלנו היא לבקש דוגמאות להדפסות משי שבית הדפוס עשה בעבר וכך תוכלו להיות בטוחים כי אין בעיה לבצע הדפסה על משי.

האם העלות של הדפסות משי היא גבוהה במיוחד?

אי אפשר לקבוע האם הדפסת משי יקרה או לא. להבדיל מהדפסת לקסן לדוגמא הדפסה של משי תלויה בשאלה איזה הדפסה אתם מבצעים וכמה גדולה היא תהיה. פעמים רבות העלות של ההדפסה תלויה במה שאתם מדפיסים ורק אז אפשר לתת הצעת מחיר בתחום.

לכן ניתן לומר כי יש הדפסות משי זולות מאוד ויש הדפסות יקרות מאוד הכול תלוי במה מדפיסים. עליכם לדעת כי הדפסה במשי באופן יחסי ואל מול מה שמקבלים בסופו של דבר לא יקרה מאוד אך כאמור הדבר יכול להשתנות אם אתם רוצים להדפיס דבר מה גדול ומורכב ואז המחיר יכול לעלות ולטפס.

לכמה זמן מספיקה הדפסה על משי?

היתרון הכי גדול של הדפסת משי זה העובדה כי היא מחזיקה מעמד למשך זמן רב. כמובן שאם אנו רוצים להבטיח כי ההדפסה תחזיק מעמד אנו חייבים לבצע אותה בבית הדפוס האיכותי ביותר שיש. ככל שבית הדפוס יותר איכותי ויותר מקצועי כך ההדפסה תתבצע בצורה יותר איכותית וזהו נתון שלא נתון במחלוקת. לכן אם אתם רוצים לבצע הדפסה עם משי אתם חייבים לבחון את בית הדפוס שבו בחרתם וזאת בכדי להבטיח כי הוא יהיה בתי הדפוס הטוב ביותר בתחומו.

האם כדאי לבצע הדפסה על משי באופן עצמאי?

יש אנשים אשר רוצים לבצע הדפסה של משי באופן עצמאי ללא עזרה של בתי דפוס אך זוהי טעות חמורה אשר יכולה לעלות ביוקר. עליכם לדעת כי זה קשה מאוד להדפיס באופן עצמאי בשיטה של הדפסה עם משי וזאת עקב העובדה כי יש צורך בציוד מיוחד ואי אפשר להדפיס עם המדפסת הביתית שלכם. לכן האופציה של הדפסה עם משי בבית היא לא באמת אופציה ריאלית ואנו צריכים להבין כי אפשר לעשות זאת רק עם כלים מיוחדים, מדפסות איכותיות ושונות מן המדפסת הרגילה.

לעידנים טכנולוגיות בע"מ מעטפת שירות מושלמת בתחום הדפסת משי, פתרונות סימון ואמצעי הסימון שבאה לענות בדיוק רב על הצרכים של לקוחותיה הרבים. חלק ממעטפת זו, כולל אספקה של תוכנות ברקוד מתקדמות ואיכותיות, הנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוחות, בהתאם לתחומי הפעילות שלו.

רוצים לשמוע איך לייעל את העסק שלכם בקלות?
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?