מדבקות לקסן

מדבקות לקסן – היתרונות והשימושים השונים

אחד החומרים השימושיים ביותר בתעשייה הוא הלקסן, פולימר סינטטי אשר בתום תהליך ייצור דקדקני הופך לאלמנט בעל מאפיינים ייחודיים (המרכזי שבהם – עמידות רבה). אחד השימושים היותר יעילים בלקסן הוא לטובת ייצור מדבקות מסוגים שונים, אך מהם היתרונות של מדבקות לקסן ולאילו שימושים ניתן לנצלן? להלן כל המידע.

מהן מדבקות לקסן?

מדבקות הלקסן עשויות כאמור מפולימר ייחודי המשתייך לקבוצת התרמופלסטים. תהליך הייצור של הלקסן כולל חימום לטמפרטורות גבוהות שלאחריו הוא מועבר לתבניות יציקה שקובעות את צורתו הסופית ורוחב החתך שלו. במקרה של מדבקות לקסן המוצר המתקבל הוא של לוחות בגדלים, צורות ועובי משתנה שכוללים דבק חד או דו-צדדי (הבחירה בידיכם) ובהם ניתן להשתמש לצרכים השונים.

ניתן לנצל את המדבקות הללו לביצוע משימות שונות כגון לצרכי פאנלים (הכוונה להגנה על מסכים וחלונות תצוגה), עם או ללא בליטות מעל הלחצנים, מדבקות מיתוג, שיווק ופירסום (קל להדפיס על גבי הלקסן), ניילון של כרטיסי ביקור, סימון מידע ואזהרות שונות ועוד. המדבקות מגיעות בבודדים או בגיליונות  היות ומדפסים את הנתונים על הלקסן בדפוס משי או דיגיטאלי

מדוע כדאי לבחור דווקא במדבקות לקסן?

ישנו מגוון רחב של חומרים שלאורך שנים שימשו לייצור מדבקות, למשל הנייר והפרספקס. היתרון של סוגי החומרים הללו הוא תהליך ייצור מדבקות זול, אך בכל הקשור לעמידות, מדבקות אלו לוקות בחסר. מדבקות הנייר נמסות מהר מאוד ומתעוותות ואילו מדבקות הפרספקס משנות את צבען לצהוב עכור עם הזמן. מדבקות לקסן פותרות את הבעיה הזאת באופן מושלם. מדבקות אלו אינן משנות את צבען שכן הן אינן מתחמצנות ואינן מושפעות מקרינת UV. כמו כן, הלקסן עמיד בטמפרטורות גבוהות ונמוכות, אינו מוליך חשמל, ניתן לעצבו בצורה קלה (מדובר בחומר גמיש מאוד) ואף ליישם על גביו  חומרים מודפסים בצורה בלתי בפיכה. כל אלו מאפשרים להשתמש בהן לא רק למטרות פרקטיות ומעשיות אלא גם למטרות שיווק ומיתוג מגוונות.

מכל שלעיל ניתן להבין כי ככל שהחומר שממנו מפיקים את המדבקות יותר איכותי, כך ניתן להשתמש בו להרבה יותר שימושים מעבר לסימון או העברת מידע. הלקסן למעשה פותח את כל האפשרויות, דבר שמתבטא במגוון גדלים של מדבקות וכמובן עמידות. הוא אינו נקרע, אינו משנה את צבעו והמדבקות נראות תמיד חדשות. לעומת מדבקות נייר, מדבקות הלקסן לעולם לא יתפוררו ואין חשש לשימוש בהן בתנאי רטיבות. נהפוך הוא, מדבקת לקסן שמשמשת בתור פאנל תצוגה, אף מגינה על המכשיר החשמלי מפני חדירת רטיבות כך שמדובר במוצר שימושי מאוד. כמו כן, יש לציין כי מדבקות לקסן הינן שקופות אפילו יותר מזכוכית! וזו הסיבה מדוע הן עדיפות בהרבה להגנה על מסכים וחלונות תצוגה שונים.

מדבקות מודפסות מלקסן

כבר ציינו שאחד היתרונות הבולטים ביותר לשימוש בלקסן לטובת ייצור מדבקות, הוא האפשרות להדפיס בקלות על גבי החומר. ואכן, הדפסה על גבי מדבקות מלקסן תספק לכם מדבקות ברמת איכות אחרת לגמרי ממה שהכרתם בעבר. חומר הלקסן מסוגל לקבל על גביו את כל שיטות ההדפסה המודרניות, החל מדפוס משי (עבור כמויות גדולות) ועד דפוס דיגיטלי (כמויות קטנות) כאשר ניתן להגיע לאיכויות גבוהות של חומר מודפס שיישאר במצבו כחדש גם בשימוש תכוף ובתנאים קשים.

אם אתם מעוניינים במדבקות שימתגו וישווקו אתכם, הזמינו מדבקות שמיוצרות בדפוס משי. עבור פאנלים ללוחות תצוגה, (למשל, ציוד אלקטרוני לטכנאים במפעל), העדיפו את שיטת הדפוס הדגיטילי. ההדפסות מגוונות וכוללות אפשרות הדפסה על גבי מדבקות לקסן שקופות לחלוטין, כאלו בצבעי המט ובכל צבעי היסוד. חברות רציניות בתחום אף יתמחו בתהליך הדפסת מדבקות שבו יתאימו לכם את סוג הלקסן בהתאם לקריטריוני התקינה בהם המפעל או העסק שלכם מחויבים בהם (מדבקות עם ציפוי UV, הגנה נוספת מפני הולכת חשמל ועוד).

ההתקשרות עם ספק שמאפשר ייצור מדבקות לקסן בהתאמה אישית הינה הכרחית, על מנת שתקבלו את המוצר האיכותי ביותר הן מבחינת החומר והן מבחינת ההדפסה. עוד חשוב לדעת כי הלקסן הינו חומר שיכול לעבור מחזור לצרכי שימוש חוזר, כך שזוהי עוד סיבה לבחור בו ולתרום לעולם ירוק יותר.

לעידנים טכנולוגיות בע"מ מעטפת שירות מושלמת בתחום ייצור מדבקות בגלילים, פתרונות סימון ואמצעי הסימון שבאה לענות בדיוק רב על הצרכים של לקוחותיה הרבים. חלק ממעטפת זו, כולל אספקה של תוכנות ברקוד מתקדמות ואיכותיות, הנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוחות, בהתאם לתחומי הפעילות שלו.

מדבקות לקסן
רוצים לשמוע איך לייעל את העסק שלכם בקלות?
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?