מהו פורון?

מה זה פורון?

פעמים רבות אנו שומעים מילה שאיננו מכירים ואז מתחילים לנסות ולחקור עליה. סביר להניח שזה מה שקרה לכם עם הפורון. חומר זה הוא למעשה ספוג המשמש בתעשייה ליצירת מוצרים אחרים. החמור הייחודי הזה הוא מוצר מבוקש וככזה בעל ערך גבוה למפעלים העושים בו שימוש.

אין ספק כי מי שמכיר את הפורון יודע עד כמה הוא איכותי ועד כמה הוא חשוב. אי אפשר להשוות את המוצר למוצרים נחותים ממנו כמו מדבקות נייר והשימושים שלו מתאימים לתעשיית עילית ולא רק לתעשייה ישנה ומסורתית. בגלל התכונות של חומר זה, עליהן נעמוד בהמשך, ניתן לומר כי הוא אחד מהכלים החשובים ביותר בתעשייה במאה העשרים ואחת ונראה כי חשיבותו רק תלך ותגדל לאורך השנים וזאת עקב העובדה כי כל הזמן מתגלים עוד ועוד שימושים לחומר זה.

מדוע הספוג חייב להיות ברמה גבוהה?

יש מוצרים בהם אנו יכולים להשלים עם בינוניות, למשל הדפסת מדבקות, אך יש מוצרים שאם הם לא ברמה הגבוהה ביותר אנו נהיה בבעיה קשה ואקוטית וכזה הוא הספוג הפורוני. פורון ברמה נמוכה יכול להיות הרה אסון למפעל שלנו ולגרום לנו לנזק בלתי הפיך ועל כן אסור בשום פנים ואופן להשלים עם ספוג ברמה נמוכה מכיוון שזה יגרום לנו לבעיות עם הלקוחות. לכן כאשר אתם קונים את הספוג אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה איכותי וטוב ואל לכם להתפשר על נקודה זו לעולם. לו הספוג הייחודי הזה יהיה נחות זה יגרום לנו בסופו של יום חיסרון כיס ואת זה אף אחד לא רוצה או יהיה מוכן להשלים עם כך.

מה הן תכונות הספוג?

אל תטעו יש הבדל גדול בין מדפסות למדבקות ובין פורון. כפי שאמרנו הספוג הוא ספוג המאפשר לייצרו לחתיכות שונות ומשונות. לא רק זאת אלא שהספוג גם מעכב חומר בעירה וזה יתרון גדול כאשר אנו רוצים לשלבו במוצרי תעשייה אחרים. המוצר הוא גם גמיש, בולם זעוזעים ויציב מאוד וכל התכונות הללו הופכות אותו למבוקש יותר.

יתכן ובעתיד יומצא חומר יותר איכותי מן המוצר הזה אך עד עתה ניתן לומר כי הספוג עומד בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם ויש לו ערך אדיר אשר אי אפשר להתעלם ממנו. החומר הוא גם בעל כושר איטום מעולה וזוהי תכונה נוספת אשר הופכת אותו לכה מבוקש וכה איכותי אל מול מוצרים אחרים.

האם המוצר יקר?

כאשר אנו מדברים על הספוג אנו חייבים לשאול את עצמנו האם הוא יקר או לא? אם כן באופן יחסי הספוג אינו יקר. עובדה זו מאפשרת לנו לקנות אותו בכמויות גדולות מבלי להוציא הרבה כסף על כך. אם לוקחים בחשבון את כל התכונות החיוביות של המוצר מבינים כי מחירו מצחיק וכי באופן יחסי הוא לא עולה כמעט כסף.

זהו יתרון גדול אשר גורם לכך כי רבים קונים את המוצר וכאשר הביקוש גדל הייצור גם גדל וכאשר היצור גדל המחירים יורדים וזוהי עובדה שלא ניתנת לערעור ודבר שיש גם כן לקחת בחשבון.

מה לעשות לפני שאנו קונים את הספוג?

אין ספק כי המוצר הוא כלי רב ערך בעולם התעשייה אך לפני שאנו קונים אותו אנו חייבים לוודא כי הוא מיוצר בסטנדרט הגבוה ביותר שיש. על רקע זה אנו חייבים להבטיח כי נפנה אל היצרן האיכותי ביותר שיש בשוק. קודם כל ההמלצה היא להיכנס לאינטרנט ולראות איזה יצרנים מייצרים את החומר הייחודי.

לאחר שנעשה זאת נתחיל לשלוח מיילים ליצרנים ובהם נבקש לקבל מידע על הייצור של הספוג. כשנקבל את התשובות בנוגע אל המוצר נתחיל למיין את היצרנים האיכותיים והטובים מהחאפרים וכך נבחר יצרן פורון ברמה הגבוהה ביותר שיש. התהליך אולי נראה ארוך אך הוא הדרך הטובה ביותר לקנות את המוצר האיכותי והטוב ביותר שיש ולכן לא כדאי לדלג על אף שלב בו.

מה עדיף מדבקות לקסן או ספוג?

המוצר יכול לשמש כחומר לבית הדפוס וככזה עולה השאלה מה עדיף לקסן או את הספוג? אין לטעות עם הדפסה על מדבקות מכיוון שהספוג פועל בצורה שונה. בנוגע לשאלה מה עדיף? מדבקות לקסן או ספוג אם כן שני החומרים שונים זה מזה ולא ניתן לערוך השוואה מדויקת ביניהם. בכל מקרה יהיו פעמים בהם יהיה עדיף את הלקסן ובפעמים אחרות נעדיף את הפורון וכל מקרה לגופו.

לעידנים טכנולוגיות בע"מ מעטפת שירות מושלמת בתחום הדפסת מדבקות, פתרונות סימון ואמצעי הסימון שבאה לענות בדיוק רב על הצרכים של לקוחותיה הרבים. חלק ממעטפת זו, כולל אספקה של תוכנות ברקוד מתקדמות ואיכותיות, הנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוחות, בהתאם לתחומי הפעילות שלו.

רוצים לשמוע איך לייעל את העסק שלכם בקלות?
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?