אודות עידנים טכנולוגיות

עידנים טכנולוגיות בע"מ

עידנים טכנולוגיות בע"מ, הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בתכנון, פיתוח ייצור ושיווק פתרונות סימון מתקדמים בתחומי אמצעי הסימון כגון: מדבקות/תגים מכל הסוגים, אמצעי כבילה ואטימה וסרטי הדבקה לכל היישומים. החברה התפתחה בזכות יכולותיה יוצאות הדופן במציאת פתרונות מתקדמים, העונים בצורה מושלמת על דרישות הלקוח.

עידנים טכנולוגיות בע"מ,הוקמה לפני כ – 4 שנים  ע"י מנכ"ל החברה אייל סדי הינה בעלת תקן ISO והיא מתבססת על הניסיון הרב של עובדיה כמו גם על מחלקת המו"פ שלה, המצליחה פעם אחר פעם לעמוד בפני אתגרים לא פשוטים ולייצר פתרונות ייחודים ובלעדיים. יכולותיה להשתמש במגוון חומרים, לחשוב מחוץ לקופסה ולהגיע לתוצאות מרשימות, הפכו אותה לחברה המצליחה לשפר עבור לקוחותיה תהליכי ייצור ולהוזיל עלויות.

הצלחותיה של החברה בארץ היוו קפיצת מדרגה משמעותית ולמעשה סללו עבורה את הדרך להפוך ליצואנית בשוק הבינלאומי. יכולותיה המוכחות ופתרונותיה המקוריים של החברה יצרו לה שם כאחת החברות המתקדמות והאיכותיות בתחום. כיום, עידנים טכנולוגיות בע"מ מייצאת מגוון הדפסת מדבקות למספר מדינות בעולם. כאשר הייצוא נעשה בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, תוך עמידה בכל התקנים והסטנדרטים הבינלאומיים הקפדניים והמחמירים.

היתרונות המתקדמים

התחייבות למחיר:

חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ פועלת במטרה לספק ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר. בנוסף לכך, היא יוצרת שיתוף הפעולה הדוק עם כל לקוח, המתבסס על הכרה מעמיקה של תחום הפעילות שלו, במטרה למצוא עבורו פתרונות בהתאמה אישית, המשפרים את הליך הייצור ומוזילים עבורו את העלויות.

איש של פתרונות:

מנכ"ל החברה אייל סדי, אשר לו ניסיון של כ – 20 שנה בתחום, מוכר כאחד האנשים היצירתיים והמקוריים בענף. ניסיונו העשיר בשילוב מחלקת מו"פ מתקדמת, יוצרים תמהיל ייחודי המספק פעם אחר פעם ללקוחות החברה, פתרונות איכותיים ומוצלחים. 

ייצור בינלאומי

עידנים טכנולוגיות בע"מ שמתמחה בפיתוח, תכנון, ייצור ואספקה של פתרונות מתקדמים בתחומי אמצעי הסימון, הכבילה והאטימה, הינה גם יצואנית לשוק הבינלאומי. יכולותיה המוכחות ופתרונותיה המקוריים של החברה יצרו לה שם כאחת החברות המתקדמות והאיכותיות בתחום ולמעשה, סללו לה את הדרך אל השוק הבינלאומי.

כיום, עידנים טכנולוגיות בע"מ מייצאת מגוון מדבקות למספר מדינות בעולם. כאשר הייצוא נעשה בהתאמה אישית לדרישות הלקוח, תוך עמידה בכל התקנים והסטנדרטים הבינלאומיים הקפדניים והמחמירים.

אייל סדי - מנכ״ל

עם ניסיון של כ – 20 שנה בתחום והינו מוכר כאחד האנשים היצירתיים והמקוריים בענף. כיום, יש לחברה מעל ל – 350 לקוחות, כשבין לקוחותיה חברות מובילות בתחומי ההיי-טק, החקלאות, האלקטרוניקה, הרפואה ובנוסף, מהתחום הצבאי ביטחוני. זאת בזכות היותה ספקית מוכרת של משרד הביטחון.

אודות
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?