אלקטרוניקה והייטק

עולם האלקטרוניקה והייטק

עידנים טכנולוגיות בע"מ, הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בתכנון, פיתוח ייצור ושיווק פתרונות סימון מתקדמים בתחומי אמצעי הסימון כגון: מדבקות/תגים מכל הסוגים, אמצעי כבילה ואטימה וסרטי הדבקה לכל היישומים.

בעולם האלקטרוניקה והייטק ישנה חשיבות רבה לרמה הגבוהה והאיכותית של המוצרים, כמו גם לרמת הגימור שלהם הן מבפנים והן מבחוץ. זאת בנוסף כמובן, לתהליך העבודה המדויק והקפדני שמתבצע לכל אורך הדרך, משלב התכנון ועד לייצור. תחום הסימון של מעגלים מודפסים מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה ולכן, הוא דורש מדבקות וחומרים גמישים, איכותיים ועמידים כגון קפטון או פוליאסטר, שתוכננו מראש לעמוד בטמפרטורות גבוהות ותנאי סביבה קשים. עידנים טכנולוגיות בע"מ מייצרת באופן שוטף עבור מגוון לקוחותיה בתחום היי-טק, מדבקות המהוות פתרון מושלם לדרישותיהם. המדבקות מגיעות במספר רב של גדלים, כאשר הכול מתוכנן מראש בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. 

מערך המדבקות והחומרים הגמישים מאפשרים זיהוי וסימון באופן ידני או אוטומטי, המהווה חלק חשוב, בהגדלת כמות הנתונים ויכולת הקריאה שלהם בקווי הייצור. לשם כך, נדרשת מיומנות גבוהה בחיתוך החומרים הגמישים אשר מיועדים לבידוד, איטום, סיכוך ופיזור חום. כשבנוסף, המדבקות עצמן מיוצרות על פי סטנדרט גבוה, כאשר חלק מחומרי הגלם הינם עם תקני UL על פי הגדרות לקוח. 

עידנים טכנולוגיות בע"מ, רואה בלקוחותיה שותפים לדרך ולכן, היא פועלת במטרה לעזור להם לכל אורך הדרך, דבר הבא לידי ביטוי בכך שהיא גם עוזרת להם לייעל ולשפר תהליכי ייצור, תוך הוזלת עלויות. אם אתם מחפשים חברה שתדע לענות במדויק על הצרכים שלכם, להציע פתרונות מקוריים, מחוץ לקופסה שמתקדמים בזמן ושתהיה שותפה לדרך, הגעתם למקום הנכון.

אלקטרוניקה והייטק
אלקטרוניקה והייטק
תחומים נוספים
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?