חקלאות

תחום סימון המוצרים החקלאיים הוא תחום צומח במלוא מובן המילה. זאת כיוון שכשחושבים על אמצעי הסימון השונים, צריך לקחת בחשבון שמדובר בשתילים, צמחים, עצים, פירות הנמצאים בתהליכי גדילה שונים, זאת בניגוד למוצרים בתחומים אחרים שהינם לרוב סטטיים יותר. 

חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ, המתמחה באפיון, תכנון וייצור תגים לעולם החקלאות לוקחת מראש בחשבון את כל הגורמים השונים האלה, בטרם היא ניגשת לשלב העבודה עצמה. עובדה זו מאפשרת לה לתת פתרונות מקוריים, ומתקדמים שהם מחוץ לקופסה. הייחודיות של פתרונות אלה באים לידי ביטוי בתגים שהחברה מייצרת עבור לקוחותיה הרבים בתחום החקלאות. 

התגים שהיא מייצרת הינם בעלי עמידות גבוהה לתנאי סביבה קשים, כאשר הכיתוב על גבי התגים לא נמחק, גם בהליך הטיפוח ובתנאי סביבה קשים. לחברה יש מגוון סוגי חומרי גלם חתוכים הזמינים במלאי, אשר אופיינו לפי דרישות ספציפיות פר לקוח. התגים תוכננו עבור חברות טיפוח, משתלות וכו'. 

כמו כן, יש לחברה סטיקים אשר מיוצרים בארץ, שדרכם ניתן להשחיל תג שעבר הליך הדפסה באתר הלקוח. היתרון בכך הוא: רב שימושיות, עמידות והמחיר הזול לעומת שאר פתרונות הקיימים כיום. כך, החברה מצליחה לענות על שתי דרישות עיקריות של כל לקוח: שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר, תוך הוזלת עלויות בצורה המשתלמת ביותר. חברה כזו מהווה נכס עבור כל לקוח, אם גם אתם מחפשים חברה אמינה ואיכותית זה הזמן ליצור קשר.

סימון מוצרים חקלאיים
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?