מדבקות בגלילים

מדבקות בגלילים – הפתרון הטוב ביותר

מדבקות מהוות פתרונות סימון שימושיים ביותר בתעשייה, במהלך תהליכי הייצור אך גם לצרכי סימון מחירים ובתור אופציה שיווקית יעילה. ואם כבר רוכשים מדבקות לבית העסק אז רצוי בגלילים שנושאים על גביהם עשרות, מאות ואף אלפי גדלים וסוגים מדבקות בהתאם לצורך. מדוע כדאי לרכוש מדבקות בגלילים ואילו סוגי מדבקות ניתן למצוא? להלן התשובות.

מדבקות בגלילים – למי הן מיועדות?

הצורך ברכישת מדבקות בגלילים מתאים לכל מי שזקוק להן להדפיס בחברתו כאשר קיימות דוגמאות רבות לכך בתעשייה. למשל, במקרה של צורך בהדבקת ברקודים על גבי סחורות, חומרי גלם ומוצרים שונים למכירה, רצון לסמן פריטים כחלק מתהליכי הייצור, סימון תשתיות למיניהן ואף במקרה שזקוקים למדבקות רבות לצרכי שיווקי ומיתוג. הדבר מתאים גם כשדרושות מדבקות מיוחדות לצרכי מיסוך (בתעשיית האלקטרוניקה), לצרכי הצמדת כבלים, מעגלים מודפסים ועוד. ניתן לבקש שכל גליל יכלול מדבקות זהות לחלוטין (למשל, שעל כולן יודפס לוגו החברה, ברקוד,  או הסמל המסחרי) אך גם שונות מבחינת המידע שהן נושאות, כמו במקרה של ברקודים.

מהם היתרונות של מדבקות על גבי גלילים?

הגלילים נועדו לאפשר עבודה יעילה יותר ועל כן הם עשויים מחומר שאליו המדבקות אומנם מוצמדות, אך הן אינן דבוקות בעוצמה שאינה מאפשרת הסרה קלה ומהירה. הסרת המדבקות מהגליל מתבצעת באופן ידני (או בהשמה אוטומטית ) אך במידה ומדובר בעבודה מסיבית, הגלילים מיועדים לעבוד מראש גם עם "אקדח" מתאים, שמבצע את ההסרה וההדבקה של המדבקות באופן אוטומטי ומהיר.

אילו סוגי מדבקות ניתן להצמיד לגלילים?

כל עוד תתקשרו עם חברה שמספקת פתרונות סימון איכותיים, תוכלו לרכוש מדבקות בגלילים מכל סוג שתרצו. הייצור של המדבקות לוקח בחשבון מספר גורמים:

  • סוג חומר הגלם של המדבקה – על גבי גלילים ניתן לתכנן את כל סוגי המדבקות הקיימות כיום – פוליאסטר, פוליאמיד, נייר, פוליאתילן, פוליפרופילן, ויניל ועוד. כל סוג של חומר מתאים לתנאים שונים ולסוגי תעשיות אחרות בהתאם לסטנדרטים המתבקשים, כגון עמידות בחום, בידוד או מוליכות חשמלית ועמידות לאש.
  • חוזק ההדבקה – ישנן מדבקות שהדבקתן אמורה להיות הפיכה ואילו אחרות, קבועה.
  • אפשרויות ההדפסה – ממש כמו במדבקות שמגיעות כיחידות, גם על כאלה שמוצמדות לגלילים ניתן ליישם כל אלמנט ויזואלי שתרצו. החל מברקודים (חד או דו-ממדיים) וכלה בהדפסות בצבע, איכותיות וברמה גבוהה.
  • כמות מדבקות פר גליל – ייצור מדבקות בגלילים אינו מגביל אתכם בשום צורה מבחינת כמות המדבקות שבכל גליל, מה שיכול להתבטא בעשרות, מאות ואף אלפי מדבקות.
  • קוטר הכור של הגליל, ייצור מדבקות מותאם לפי סוג המכונה להפקת מדבקות.

בחברה איכותית יציעו לכם תהליכי ייצור מדבקות בהתאמה אישית מושלמת לצרכים ותנאי השטח, כאשר ניתן לשכלל אותן עם תוספות שונות כגון למינציה לצרכי הגנה או VOID למטרת הגנה מפני זיופים ופתיחת מוצרים שלא ברשות. ניתן להזמין גם פריטים תואמים למדבקות, מבחינת עיצוב ותפקוד. למשל, סרטי הדבקה שנושאים מידע נומרי, את לוגו החברה וכו'.

שיטות ההדפסה על גבי המדבקות

ההדפסה על גבי מדבקות בגלילים אינה מחייבת. ניתן לקבל אותן חלקות וריקות לחלוטין מתוכן, כפי שמקובל במדבקות הנייר הסטנדרטיות לצרכים משרדיים. אלא שכאשר מעוניינים בסימון מוצרים, ברקודים או כל אלמנט ויזואלי אחר, יש לבחור באופציה המודפסת שכוללת מספר אפשרויות לבחירה. ככל שמדובר במדבקות שנועדו לשמש יותר זמן ולעמוד בתנאים קשים יותר, כך יש לבחור בשיטת דפוס מתאימה שנועדה לשרת זאת.

הדפסת משי היא העמידה והחזקה ביותר ובה נשתמש עם "מדבקות חזקות" כגון פוליאסטר ופוליאמיד שנועדו לשימוש בתנאים קשים. סוג זה של הדפסה גם משתלם כלכלית ככל שמדובר בהזמנה גדולה יותר. שאר האפשרויות כוללות דפוס דיגיטלי, אופסט וגם פלקסו. עוד חשוב לדעת כי אם עולה אצלכם הצורך במדבקות מודפסות באופן ממוקד ומהיר, תוכלו לעשות זאת גם באופן עצמאי. הדבר מתאפשר באמצעות מדפסות מיוחדות שעובדות בשיטת טרמל טרנספר כגון סיטזאן ומותאמות לעבודה עם כל סוגי החומרים.

חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ – המקום למצוא בו מדבקות ברמה גבוהה

אם ברצונכם לקבל מדבקות איכותיות שעומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברת עידנים טכנולוגיות בע"מ תשמח לעמוד לשירותכם. מדבקות בגלילים באיכות גבוה מותאמות לצורכי הלקוח  הן ההתמחות שלנו, לרבות שירותי הדפסה על מדבקות ומכירה של מדפסות למדבקות מבית המותגים המובילים ביותר. אינספור לקוחות פרטיים ומוסדיים כבר נהנו מפתרונות הסימון המתקדמים שלנו לאורך השנים, וכעת הגיע גם הזמן שלכם. מצפים לשיחתכם.

מדבקות בגלילים
רוצים לשמוע איך לייעל את העסק שלכם בקלות?
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?