מדבקות בטיחות

מדבקות בטיחות מסייעות להזהיר עובדים ומבקרים מפני סכנות אפשריות ופוטנציאליות, מזכירות לציית לתקנות הבטיחות ומקדמות מקום עבודה בטוח יותר באופן כללי.

מהן מדבקות בטיחות וזיהוי?

מדבקות בטיחות מאפשרות לעסק או לארגון קיים לקדם בטיחות,  תוך עמידה בתקנים המקובלים בתחום הספציפי. מדבקות הבטיחות יכולות להיות מוצגות במקומות רבים ברחבי המשרד או המפעל, לרבות על מכונות וציוד, ובאזורים נוספים שעלולים להיות מסוכנים. המדבקות יכולות להיות במגוון נושאים, החל מאבטחה, עזרה ראשונה, עבור באזהרות או דגשים לגבי אזורי עבודה שונים ועד הדגשת שטח מוגבל, מדבקות לצורך רגולטורי ועוד. כמו כן, מדבקות בטיחות יכולות לסייע בזיהוי של כימיקלים מסוכנים תוך כדי הסבר על הסכנות וכיצד להימנע מהן. מדבקות שיודבקו על גבי האריזה יוכלו להסביר גם לאחרים לגבי התכולה המסוכנת באמצעות מדבקה המתארת את המפגע, דגשי זהירות, סמלי סכנה וכו'.

אלו יתרונות יש לשימוש במדבקות בטיחות?

מדבקות בטיחות מזכירות לעובדים את הסכנות הכרוכות במקומות שונים, ציוד חשמלי, שריפות, הצורך בנעילת מכשירים או דלתות, שימוש במכונות, אזהרה מפני טמפרטורות גבוהות ועוד. כאשר ישנה אפשרות ליצור מדבקות בטיחות באופן עצמאי, אפשר וניתן באמצעות מדפסת מדבקות להתאים את המדבקות בדיוק לאזורים הנדרשים. כאשר אתם, כארגון או עסק מקפידים להזהיר את העובדים והמשתמשים במוצרים מפני סכנות פוטנציאליות, אתם בעיקר שומרים על עצמכם מפני תביעות עתידיות ומפגעים מיותרים. היתרון המשמעותי והעיקרי ביכולת להפיק ולהדפיס באופן עצמאי את מדבקות הבטיחות היא ביכולת לבחור חומרים שונים למדבקות, גדלים והודעות שונות כדי להבטיח את תשומת לב העובדים והמבקרים מבחינה חזותית לפחות, למדבקות אלו.

למה מומלץ להזמין מדבקות בטיחות מחברת עידנים טכנולוגיות?

כדי להבטיח שמדבקות הבטיחות יחזיקו לאורך זמן וימלאו את תפקידן באופן היעיל והאפקטיבי ביותר, יהיה עליכם לפנות למומחים ובעלי ניסיון, כפי שאנו מתגאים להיות בעידנים טכנולוגיות. נוכל ונשמח לייעץ ולענות על כל שאלה בתחומי התעשייה השונים. מכיוון שאנו מבינים את חשיבות הבטיחות במקום העבודה וברצוננו לסייע לכם למנוע תאונה פוטנציאלית, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 050-8494928 להפקת המדבקות עצמן, ייצורן באמצעות מדפסת מדבקות או עיצובן על פי המקובל בתחום.