מדבקות

סוגי מדבקות:

מדבקות

מדבקות באוטומציה

עידנים טכנולוגיות בע"מ, הינה חברה בינלאומית מובילה המתמחה בתכנון, פיתוח ייצור ושיווק פתרונות סימון מתקדמים בתחומי אמצעי הסימון כגון: מדבקות/תגים מכל הסוגים, אמצעי כבילה ואטימה וסרטי הדבקה לכל היישומים.

אנו משתפים פעולה עם חברות היי-טק מובילות וגדולות במשק הישראלי, מתמחה בייצור מדבקות (קפטון, פוליאסטר וכו') להשמה אוטומטית על גבי מעגלים אלקטרוניים PCB. 

המדבקות מותאמות באופן אישי עבור כל לקוח, בהתאם למפרט ודרישות ספציפיות. המדבקות הינן עמידות ביותר גם בטמפרטורות מאוד גבוהות עד 300 מעלות, הן חוסכות זמן, כוח אדם ועלויות ומשפרות את רמת הדיוק בקווי המוצר. כל מדבקה מיוצרת מחומרי הגלם האיכותיים ביותר על פי צורכי הלקוח על מגוון של חומרים כגון: קפטון, פוליאסטר, וניל  וכו' אשר מודפסים עם רדידי דיו תואמים לחומרי הגלם, המאפשרים הדפסה בעמידות ובאיכות גובה  ביותר.

יתרונות האוטומציה:

 • דיוק ומהירות בעבודה.
 • חסכון בעלויות וכוח אדם.
 • ייעול הליכי עבודה.
 • אפשרויות רבות ומגוונות בגדלים של המדבקות.
 • עמידה בסטנדרטים ובתקנים המחמירים ביותר.
מדבקת סימון ללוח

מדבקות למעגלים מודפסים

סימון מעגלים מודפסים מצריך מדבקות איכותיות ועמידות  כגון קפטון ופוליאסטר, שתוכננו מראש לעמוד בטמפרטורות גבוהות ותנאי סביבה קשים. עידנים טכנולוגיות בע"מ מייצרת באופן שוטף מדבקות המהוות פתרון על פי דרישת הלקוח ממגוון גדול של גדלים, המותאם באופן אישי ללקוחותיה הרבים בתחום ההיי-טק. מערך המדבקות מאפשר זיהוי וסימון באופן ידני ואוטומטי והמהווה חלק חשוב, בהגדלת כמות הנתונים ויכולת הקריאה שלהן בקווי הייצור. 

מדבקות

מדבקות מיסוך מתקדם

תהליכים מסוימים על גבי המעגלים המודפסים והמוצרים, דורשים לעיתים יצירת פתרונות מיסוך מתקדמים ואיכותיים, לשמירה והגנה על הרכיבים, חלקים השונים על גביו. לעידנים טכנולוגיות יש מגוון גדול של מדבקות וסרטי מיסוך במלאי, הכוללים מגוון של דבקים, עוביים ועמידויות לטמפרטורות שונות על פי דרישת הלקוח. עידנים טכנולוגיות בע"מ יכולה לייצר מדבקות/סרטי מיסוך על פי דרישת הלקוח בכל מידה שהיא.

מדבקות סימון עמידות, עידנים טכנולוגיות בע"מ

מדבקות לכבלים

אמצעי סימון לכבלים וחוטים הוא בעל חשיבות עליונה עבור כל ארגון בו קיימים קווים ורשתות. זאת בגלל שסימון אחד לא נכון או כבל אחד שהוא לא מזוהה, עלול ליצור בעיה מאוד גדולה. עידנים טכנולוגיות בע"מ מתמחה בתכנון, פיתוח וייצור של אמצעי זיהוי מתקדמים בעלי יכולת עמידות גבוהה במיוחד. אמצעי הסימון מתחלקים לשניים:

מדבקות כבלים עם למינציה עצמית – מדבקות אלו מתלפפות בקלות סביב הכבלים, הסימון עליהן ממוקם באופן נוח לאיתור וקריאה והן עוצבו כך, שיוכלו לעמוד בתנאי סביבה קשים וטמפרטורות גבוהות, אם זה על כבלים, חוטים וגם אנטנות. עידנים טכנולוגיות בע"מ מספקת מדבקות במספר גדלים וצבעים בהתאם לקוטר הכבל הנדרש.   

דגלונים – מדבקות דגלון לכבלים מיוצרות או מבד ניילון ייחודי או מחומר סינטטי כאשר ההבדל בין השניים הוא אופן השימוש בהם. מדבקה מבד ניילון מושלמת למשטחים מעוקלים וגמישים. בעוד המדבקה מחומר סינטטי עמידה יותר בפני כימיקלים, תנאים קשים ושחיקה.     

מדבקות

מדבקות בטיחות וזיהוי

עידנים טכנולוגיות בע"מ מתמחה בתכנון, ייצור של מדבקות בטיחות וזיהוי שמטרתן לשמור על הסימן המסחרי של הלקוח, כמו גם על האותנטיות של המוצרים שלו. זאת במטרה למנוע זיופים ולעזור בשמירה על שמו ואיכות מוצריו. המדבקות מתוכננות בהתאמה לפני השטח של המוצר עליו מדביקים אותן, אם זה לשימוש פנימי וחיצוני, תוך עמידה בתנאים קשים והינן בעלות עמידות גבוהה בפני סולבנטים שונים. המדבקות השונות מיוצרות מחומר ויניל ייחודי, מפוליאסטר או פולי קרבונט בהתאם לדרישת הלקוח.

מדבקות

ריבונים

עידנים טכנולוגיות בע"מ משווקת ומאפיינת ריבונים (רדידי דיו) בהתאמה אישית, הן על פי דרישות לקוחותיה הרבים, בתעשיות השונות והן, במטרה ליצור התאמה מושלמת לחומרים מהם עשויות המדבקות. הריבונים מתחלקים לשלושה סוגים:

 • RESIN – ריבונים המותאמים להדפסה על מדבקות פוליאסטר פוליאמיד, PVC ופוליפרופלין אשר עמידות בתנאי סביבה קשים וניתן להשתמש בהן במגוון אפליקציות.
 • WAX – ריבון אשר מותאם בצור מושלמת להדפסה על כל סוגי מדבקות הנייר.
 • WAX/RESIN – ריבון זה מותאם להדפסות על גבי חומרים כגון: PVC ופוליאסטר, כאשר היתרון של ווקס/רזין הוא האיכות הגבוהה שלו. לדוגמה, ניתן להדפיס אתו על מדבקות כבלים.
מדבקות

מדבקות בגלילים

עידנים טכנולוגיות בע"מ מתכננת ומייצרת מדבקות בגלילים לשימוש כלל ענפי התעשייה והצרכנות, כשמטרתם סימון מוצרים, שיווקם, פרסום מבצעים, מידע ועוד. המדבקות מיוצרות ממגוון חומרים ודבקים איכותיים, בהתאמה אישית ללקוחות החברה, כאשר ניתן לקבל מדבקות חלקות או מודפסות. ניתן להדפיס על מדבקות בגלילים באמצעות מדפסת טרמל טרנספר באתר הלקוח מתוך מאגר הנתונים של הלקוח ובכך הלקוח מדפיס על פי הצורך.

סרטי הדבקה

סרטי הדבקה

עידנים טכנולוגיות בע"מ, מתמחה בשיווק סרטי הדבקה למגוון חברות וסוגי תעשיות. סרטי ההדבקה האיכותיים שהיא מספקת מגיעים במגוון סוגים וגדלים עבור החומרים BOPP LOW  /NOICE , MASKING TAPE ועוד. החברה מתאימה באופן אישי את סרטי ההדבקה על פי צרכי הלקוח, כך שניתן לקבל את הגלילים חתוכים על פי מידות שהוגדרו מראש וברוחב המשתנה מ "1/4 ועד לרוחב של "48. כשבנוסף, ישנה אפשרות לקבל את סרטי ההדבקה חתוכים במידה וצורה שהלקוח דורש  – Die cut.

המוצרים כוללים:

 • אלומיניום
 • נחושת
 • פוליאסטר
 • קפטון
 • פוליאתילן
 • אלומיניום סיבי זכוכית
 • סרטי בד
 • Crepe
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?