מדפסת ברקוד

מדפסת ברקוד נדרשת לשימושים רבים, לרבות הדפסת מדבקות. חשוב לשים לב למספר פרמטרים במדפסת עצמה ובמקום הרכישה, כדי שתוכלו להפיק את המירב מקניה זו לאורך זמן.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מדפסת מדבקות ברקוד?

בעת בחירת מדפסת, ישנן מספר תכונות חשובות שיש לקחת בחשבון:

  • רזולוציה – יש לבדוק את מדד DPI כדי להבין האם המדפסת תוכל לענות על צרכיכם
  • הספק- נסו לענות על השאלה האם עליכם להדפיס 5 מדבקות ליום או אולי 10,000 ליום?
  • גודל המדבקות הנדרשות – מדפסות קטנות יכולות להדפיס בדרך כלל מדבקות קטנות, בעוד שמדפסות גדולות יותר יוכלו להדפיס מדבקות גדולות אולם סביר להניח כי הן יעלו יותר, כמו גם ראשי ההדפסה שלהן.
  • סוג החיבור למערכת – חשבו על הדרישות הנוספות הנדרשות מהמדפסת מבחינת הקשר עם המערכות והמחשבים השונים.

מכיוון שישנן מגוון מדפסות ברקוד שיכולות להתאים למגוון רחב של דרישות, עליכם לחשוב בזהירות לגבי המדפסת המתאימה ביותר אשר תתאים לתעשייה ויכולה להיתמך על ידי שירות מעולה ואחריות.

אלו יתרונות יש למדפסת ברקוד?

מדפסת ברקוד נועדה להדפיס תוויות ומדבקות. תוויות אלו מוצמדות למוצרים ולשימושים שונים בין אם מדובר על עסקים קטנים או מפעלי תעשייה שונים. ישנן שתי טכניקות של מדפסות ברקוד, כאשר האחת מתמקדת בהדפסה תרמית ישירה והשניה משתמשת בהעברה תרמית. לכל אחת ממדפסות אלו ישנם יתרונות שונים. הראשונה ידועה בפשטותה ובמנגנון הקל לשימוש שלה. מדפסת זו אינה משתמשת בדיו, סרט או טונר להדפסה. בשיטה של העברה תרמית, המדפסת משתמשת בסרט מחומם כדי להחיל את הקודים על התוויות או המדבקות. הדפסה זו נוטה להישאר לתקופת זמן ארוך יותר בהשוואה למדפסות מהסוג הראשון, אולם בשל תכונה זו עלותה גבוהה יותר.

מדוע מומלץ לרכוש מדפסת ברקוד מחברת עידנים טכנולוגיות?

רכישת מדפסת ברקוד המתאימה לעסק ולתעשייה, תוכיח את יעילותה וחסכנותה במהירות. לכן, גם לכם כדאי לבדוק את מבחר מדפסות הברקוד הקיימות בעידנים טכנולוגיות. אנו מציעים מחירים הוגנים ואספקה מהירה.

אל תהססו להתקשר אלינו ולהזמין עוד היום את הרכישה המשתלמת ביותר בטלפון 050-8494928