מכשור רפואי

מכשור רפואי בעידנים

תחום מכשור רפואי הינו תחום בו שימת הלב לפרטים הקטנים ביותר היא הרת גורל, היות שבסופו של דבר מדובר בחיי אדם התלויים בפעילות תקינה של המכשירים השונים. כחברה המתמחה באפיון ייצור ואספקה של חומרי גלם איכותיים, עבור חברות רבות במשק הישראלי, עידנים טכנולוגיות בע"מ מודעת לחשיבות הנושא. 

לכן, היא מקדישה זמן ומאמצים רבים בתהליך אפיון אמצעי הסימון לתחום המכשור הרפואי. הן בגלל ההשלכות והן כי קיימת חשיבות רבה לסוג המוצר/משטח ההדבקה, לאופן השימוש באמצעי פתרונות סימון, בחומרי הגלם, העמידות, תנאי הסביבה הקשים, טמפרטורה ועוד. 

הדפסת מדבקות וחומרים גמישים שהחברה מאפיינת ומייצרת, מותאמים באופן אישי ועונים בצורה מושלמת על דרישות הלקוח, כאשר הם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקוחותיה הרבים בתחום המכשור הרפואי, נהנים באופן קונסיסטנטי מאספקה של מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

עידנים טכנולוגיות בע"מ, מבינה את הדינמיות ושיעור הצריכה הגבוהה בתחום המכשור הרפואי. לכן, רמת זמינות המוצרים שהיא מחזיקה במלאי היא גבוהה במיוחד. החברה מחזיקה ברשותה מגוון שרוולים מתכווצים מתחום אמצעי הכבילה כגון, שרוולי סימון, דבק, רשת, סיכוך, DR ועוד.

ערך חשוב מאוד עבור החברה הוא, שיתוף הפעולה ההדוק עם לקוחותיה בתחום. היא מייחסת חשיבות רבה להבנה מעמיקה של אופי הפעילות של לקוחותיה וזו במטרה לעזור ולתרום להם בייעול ושיפור תהליכי עבודה, אשר באים לידי ביטוי גם בהוזלת עלויות. חברה הפועלת כך, מהווה שותף טבעי ואידיאלי עבור כל אחד. 

מדבקות סימון
מדבקות
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?