עולם הצבא

עולם הצבא עם עידנים טכנולוגיות

אחת ההצלחות הגדולות ביותר של עידנים טכנולוגיות בע"מ, חברה שהוקמה לפני 4 שנים, היא העובדה שהיא ספקית מוכרת של משרד הביטחון. עובדה זו מהווה למעשה עדות חשובה מאוד, המצביעה על איכויותיה יוצאות הדופן של החברה ועל כך, שפעילותה בתחום הפכה לשם דבר. בנוסף להיותה ספקית מוכרת של משרד הביטחון, היא בעלת מחירון משלה ממשרד הביטחון, אשר מכיל 77 מק"טים עבור הצבא. 

החברה פועלת מול משהב"ט בשני תחומים עיקריים:

התחום הראשון הינו זה של מדבקות, כאשר במסגרת הפעילות השוטפת שלה בתחום הצבאי, החברה מייצרת מגוון רחב של הדפסת מדבקות אשר עמידות בתנאי סביבה קשים. בנוסף, היא יודעת לאפיין את סוג דבק וחומר הגלם בהתאמה אישית לדרישות הלקוח . כיום, החברה מספקת באופן שוטף מדבקות עמידות שנרכשות עבור יחידות צה"ל השונות. 

התחום השני בו היא פועלת באופן שוטף מול משרד הביטחון הוא התחום של אמצעי הכבילה. עידנים טכנולוגיות בע"מ, משווקת שרוולים מתכווצים, שרוולי הדפסה , ATUM , שרוולי רשת, סיכוך מתכת, ושרוולי DR במחירים אטרקטיביים. החברה מחזיקה מלאים זמינים לכל סוגי השרוולים כמו גם, מגוון סרטי מיסוך, בידוד, פיזור חום ועוד בגדלים ייעודיים. לכן, זמן האספקה שלה הוא מהמהירים במשק. 

החברה רואה בשיתוף הפעולה עם משרד הביטחון חלק אינטגרלי בפעילותה וגם כאן היא פועלת במטרה לייעל את תהליכי הייצור עבור שני הצדדים, תוך מציאת פתרונות סימון משתלמים במיוחד. אופי הפעילות של עידנים טכנולוגיות בע"מ, הופכים אותה לנכס ושותף אסטרטגי עבור כל לקוח, אם אתם רוצים שותפים כאלה זה הזמן ליצור קשר 

כבל נחושת
ייצור מדבקות בגלילים
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?