הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות רלוונטית כיום עבור מגוון צרכים. ניתן לשלב מדבקות בכל מוצר פרסומי. כמו כן, מדבקות. כאמור, מדבקות רלוונטיות כיום עבור צרכים פרטיים, צרכים תעשייתיים, צרכים עסקיים ועוד. לכן, אם אתם מעוניינים שהמדבקות שתדפיסו יהיו פתרונות סימון או אם אתם הדפסה על מדבקות רלוונטית לכם עבור כל תחום אחר, כדאי מאוד שתבחרו את החרה הטובה ביותר בתחום ייצור מדבקות. בכדי שמדבקות אכן יהיו איכותיות, יש להדפיס אותן על חומרי הגלם הטובים ביותר. בטרם תבחרו את החברה הרלוונטית לצורך הדפסת מדבקות, עליכם לבחון היטב איזו חברה ידועה כמומלצת מאוד בתחום.

הדפסת מדבקות – מתי יש צורך בכך?

בין אם אתם מעוניינים להדפיס מדבקות סימון ובין אם אתם מעוניינים להדפיס מדבקות הרלוונטיות עבור סימון מוצרים , כדאי שתדעו שכיום יש סוגים שונים של מדפסות למדבקות, אשא חשוב מאוד שכל סוג של מדבקה תודפס במדפסת ייעודית ומתאימה.

בעקבות התפתחות הטכנולוגיות בעולם הדפוס בכלל ובהדפסת מדבקות בפרט, ניתן כיום לבצע הדפסת מדבקות מחומרי גלם שונים ועבור מטרות שונות. עסקים רבים משתמשים במדבקות כמוצר מקדם מכירות אשר באמצעותו ניתן להעביר מסרים, לפרסם עסקים, רעיונות, עמותות ועוד. אך מעבר לכך, הדפסת מדבקות רלוונטית מאוד גם לצרכי קישוט ועיצוב של בית פרטי וגם עבור הצללה במקומות כגון: תחבורה ציבורית ועוד. לא פעם, באמצעות הדפסת מדבקות איכותיות, המדבקה יכולה לשמש גם כאמצעי הצללה וגם כאמצעי פרסום בתחנות אוטובוס ובמקומות דומים, כאשר צד אחד של המדבקה משמש לצורך פרסום וצד אחד משמש לצורך הצללה.

על איזה חומרי גלם ניתן להדפיס מדבקות?

הדפסת מדבקות יכולה להתבצע כיום על מגוון חומרי גלם שונים כגון:

  • נייר- מדובר על מדבקות שלא יהיו עמידות לשמש או למים, אך יכולות להיות רלוונטיות מאוד להדבקה בחללים סגורים. כך שאם אתם זקוקים למדבקות עבור מקומות סגורים, הדפסה על מדבקות העשויות מנייר היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבורכם.
  • הדפסה על מדבקות ויניל- הדפסה על מדבקות ויניל היא בעצם הדפסה על מדבקות מיוחדות העשויות מחומר PVC. היתרון הגדול של מדבקות ויניל הוא בעצם העמידות הגבוהה שלהן בכל תנאי מזג האוויר והעובדה שהמדבקות הללו, בניגוד למדבקות נייר, אינן משאירות סימנים לאחר שמסירים אותן. הדפסת מדבקות ויניל מאפשרת להדביק אותן גם בחללים סגורים וגם בחללים פתוחים, אך מעבר לכך, הדפסת מדבקות ויניל מאפשרת הדפסה רו גונית בכל גודל, צורה ועוד. ניתן להדביק את המדבקות המדוברות במשטחים שונים כגון: זכוכית, חלונות ראווה, שילוט ברחוב, רכבים, שלטי חוצות בגדלים שונים ועוד. הדפסה על מדבקות מען אלה מאפשרת ליצור הצללה לחלונות ויש לה עוד יתרונות נוספים.
  • מדבקות רשת- הדפסת מדבקות רשת בעצם יוצרת מדבקות מחוררות שניתן לראות מבעדן את הצד השני. כלומר, המדבקות המדוברות מצד אחד מפרסמות את מה שרוצים לפרסם ומצד שני, אינן חוסמות את שדה הראייה. ניתן למצוא את המדבקות המדוברות ברכבים פרטיים, בתחבורה ציבורית, בחלונות ראווה ועוד.
  • מדבקות ריצפה- סוג נוסף של מדבקות הוא מדבקות ריצפה. מדובר על מדבקות עמידות מאוד אשר עשויות מחומר עמיד מאוד. ניתן לסמן באמצעות המדבקות הללו מיקומים שונים על הרצפה, שבילים ועוד.
  • מדבקות בגלילים – לרוב יהיה מדובר על מדבקות ויניל, נייר , פוליאסטר , פוליפרופילן אשר מוצמדות לצרכי הפרדה על גבי ליינר סילקוני וניתן להשתמש בהם לכל מטרה על ידי חיתוך לכל גודל רצוי מהגליל השלם.

אין ספק שההיצע כיום בתחום הדפסת מדבקות הינו רחב מאוד וכל אדם יכול לבחור בדיוק את סוג המדבקות הרלוונטי לצרכיו. המדבקות מאפשרות לקבל פרסום בקלות, הדפסתן זולה באופן יחסי וניתן להדפיס אותן בצורות שונות, גדלים שונים ועוד.

כיצד תבחרו את החברה הטובה ביותר עבור הדפסת מדפסות?

אם אתם מעוניינים בהדפסת מדבקות בשיטת דפוס משי, בשיטת דפוס דיגיטלית או בכל שיטת דפוס אחרת, חשוב מאוד שתבחרו בחברה ותיקה ואמינה בתחום הדפוס בכלל ובתחום הדפסת מדבקות בפרט. כדאי מראש לבחור בחברה אשר ידועה כחברה מומלצת בכל הנוגע להדפסת מדבקות מכל סוג ובכל גודל, תוך הקפדה על איכות המדבקות, על חומרי הגלם הטובים ביותר ועל התאמה מוחלטת של המדבקות לצרכים שלכם.

בטרם תבחרו את החברה הטובה ביותר בתחום, עליכם לבדוק מול לקוחות החברה האם מדובר על חברה מומלצת, איזה סוגי מדבקות היא מציעה להדפיס, באיזה שיטות הדפסה ועל איזה חומרי גלם היא מדפיסה. רק לאחר שתבדקו היטב איזו חברה ידועה כחברה מומלצת ומקצועית, תוכלו לבחור בה בלב שלם.

הדפסת מדבקות
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?