מסופונים

מסופונים – מדוע הם כה חשובים בעולם העסקי?

אין ספק כי מידע הוא קריטי בעולם העסקים. מי שאוסף מידע כמו שצריך ואחר כך מנתח אותו כהלכה יזכה להצלחה אדירה בעולם העסקי. על כן עולה השאלה מהי הדרך הטובה ביותר לאסוף מידע בעולם הקמעונאי? התשובה היא שכיום כל מחסן וכל חנות צריכים מסופונים אשר יעזרו להם לנהל את העסק שלהם.

קוראי ברקוד עוזרים לשלוט על המלאי וכך מנהל החנות יכול לדעת במדויק מה חסר ומה נמכר הכי טוב. זהו ידע בעל ערך עצום ואין ספק כי הוא משרת אותנו בצורה נהדרת. מסופון אחד יכול לשנות את המצב של העסק מן הקצה אל הקצה ועל כך אנו צריכים לתת את הדעת.

מסוף בכדי לנהל את המלאי – החובה של כל עסק שמכבד את עצמו

אם כן השימוש הראשון של מסופונים הוא בתחום של ניהול המלאי. כך אפשר לשלוט במלאי בצורה מושלמת וזהו יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו. על רקע זה יש לציין כי להבדיל מהתחום של הדפסת מדבקות מסופון עובד בצורה דיגיטלית וכך הפיקוח נעשה בזמן אמת.

כך אפשר להסיק מסקנות תוך מספר דקות ולקבל מידע על הנעשה בעסק שלך בשניות. זהו יתרון גדול המשפיע מאוד על עסקים רבים. יש לציין כי כיום המסופון יכול לסייע גם בניהול המוצרים בחנות וכך אפשר לדעת אילו מוצרים נמכרים הכי טוב, אילו מוצרים מתקשים במכירה ואיפה כדאי לרכז את המאמץ ולעשות מבצעים לדוגמא.

מה צריך לכלול המסוף?

כיום המסוף צריך לכלול חיבור לאינטרנט, ממשק עבודה נוח בעברית וקורא ברקודים. כמובן שאם רוצים אפשר לקנות מדפסת טרמל טרנספר ואז להדפיס בהם מדבקות וכך ליצור קשר בין המוצר ובין המסופון. הדפסה על מדבקות היא כלי נוסף לשלוט במלאי של העסק אך היא אינה תחליף למסופון ועל כך יש לתת את הדעת.

מסופונים חייבים להיות מקצועיים ואמינים בכדי שנוכל להיות בטוחים כי אנו עובדים בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שלא נתון במחלוקת. עליכם לדעת כי יש משמעות לשאלה איזה מסופון אתם שוכרים ועליכם לעשות הכול בכדי לקנות את המסופון האיכותי והמקצועי ביותר שיש.

חשיבות ההדרכה של העובדים על המערכת המסופים

בסופו של יום מסופונים לא שווים כלום עם העובדים שלכם לא יודעים איך לעבוד איתם. עבודה עם מסופון לא דומה לייצור סרטי הדבקה או ייצור מדבקות מכיוון שהיא דיגיטלית לחלוטין. למעשה מסופון הוא כלי אלקטרוני לכל דבר ועניין והוא כמו מחשב.

זה אומר כי העובדים חייבים הכשרה וזאת בכדי להבטיח כי הם יעבדו עם המסופון בצורה הטובה ביותר שיש. לא רק זאת אלא שכדאי לשים לב למערכת ההפעלה של המסופון וזאת בכדי להבטיח כי יהיה פשוט וקל להבין את המסופון ולהבטיח כי תעבדו עימו בצורה מושלמת אשר תספק לכם מידע בזמן אמת על מה שקורה בעסק שלכם.

הקפידו לחבר את המסופונים למערכת ה-ERP

מערכת ERP היא מערכת העוזרת לנהל את העסק והיא כוללת את התפעול, את השיווק, את המלאי והמחסנים ואת מחלקת הכספים. מסופונים משפיעים על כל אחת מהמחלקות הללו ולכן הם חייבים להיות מחוברים למערכת ה-ERP. המסופון מודד כמה מוצרים יש במלאי, כמה מכרנו כל יום ובכמה כסף עשינו זאת וכך הוא קשור למחלקת השיווק, הכספים, הייצור והתפעול ומכך אי אפשר להתעלם. ברגע שהמסופון יהיה מחובר בזמן אמת למערכת ה-ERP בארגון המנהלים יוכלו לקבל החלטות הרבה יותר טובות והרבה יותר חכמות ולעשות זאת במהירות גדולה וזהו יתרון גדול בעולם בו אנו חיים היום.

מדוע חשוב לקנות את המסופונים המתקדמים ביותר?

בסופו של יום יש משמעות אדירה לשאלה איזה מהמסופונים אתם קונים. אתם חייבים להבין כי עליכם לקנות את האיכותיים ביותר שיש ושיש הרבה מאוד חיקויים בשוק שלא שווים את ההוצאה הכספית עליהם. על רקע זה ככל שתקנו מסופון יותר איכותי כך החיים שלכם יהיו יותר קלים ויותר טובים וזהו משהו שלא נתון במחלוקת. מסופון איכותי הוא מסופון אשר ישרת אתכם בצורה מושלמת לאורך שנים ולכן הוא כל כך שווה את ההשקעה ולמעשה ניתן לומר כי זו אחת מההשקעות הטובות ביותר שאפשר לעשות.

לעידנים טכנולוגיות בע"מ מעטפת שירות מושלמת בתחום הדפסת מדבקות, פתרונות סימון ואמצעי הסימון שבאה לענות בדיוק רב על הצרכים של לקוחותיה הרבים. חלק ממעטפת זו, כולל אספקה של תוכנות ברקוד מתקדמות ואיכותיות, הנותנות מענה מותאם אישית לצרכי הלקוחות, בהתאם לתחומי הפעילות שלו.

מסופונים
רוצים לשמוע איך לייעל את העסק שלכם בקלות?
השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות!
להתחלת שיחה
איך אפשר לעזור?
היי, איך אפשר לעזור היום?